Wokshopul ICLR 2021 Virtual Workshop on Geometrical & Topological Representation – Marele premiu

Echipa formată din studenții Matei Bejan (master Informatică – Artificial Intelligence, anul II), Bogdan Luchian (master Matematică – Advanced Studies in Mathematics, anul II), Andrei Manolache (master Informatică – Artificial Intelligence, anul II), Armand Nicolicioiu (master Informatică – Artificial Intelligence, anul I) și Mihaela Nistor (master Informatică – Artificial Intelligence, anul II) coordonați de domnul profesor Conf. dr. Sorin Stupariu, au obținut locul I și, implicit, marele premiu de 2000$ la Wokshopul ICLR 2021 Virtual Workshop on Geometrical & Topological Representation.

Felicitări studenților noștri și domnului profesor Sorin Stupariu! Mult succes în continuare!

Etichete: