Sari la conținut

MENTOR UB – cereri pentru acordarea unor laptop-uri ca formă de sprijin pentru studenții proveniți din medii defavorizate

În cadrul proiectului MENTOR UB, în care Facultatea de Matematică și Informatică (FMI) este partener, sunt acordate laptop-uri, ca formă de sprijin pentru studenții proveniți din medii defavorizate, pe perioada în care aceștia sunt înscriși la un program de studii în cadrul FMI.

Detalii complete se găsesc in metodologia de acordare

Cererea tip se va trimite împreună cu documentele justificative menționate în metodologie pe adresele anca.dobrovat@fmi.unibuc.ro și studenti.consiliufmi@gmail.com până la data de 27.09.2020, ora 23:59.
Pentru întrebări, o puteți contacta pe doamna prodecan Anca Dobrovăț, pe adresa anca.dobrovat@fmi.unibuc.ro

EnglishRomanian