In atentia studentilor exmatriculati – Depuneri cereri de reinmatriculare sau reluare de studii pentru anul universitar 2021 – 2022

Studentii exmatriculati care doresc reinmatricularea sau reluarea de studii dupa intreruperea de studii, vor completa formularul de mai jos pana la data de 15 septembrie 2021. In formular se va atasa si cererea tip de reinmatriculare sau cererea tip de reluare de studii completata, datata si semnata. Tipizatele cererilor se gasesc in acest Drive.

Incarcare cereri de reinmatriculare sau de reluare de studii dupa intreruperea de studii 2021 – 2022

Taxa de reinmatriculare va fi achitata dupa aprobarea cererii.

ATENTIE! Intrucat este necesara incarcarea unui document, formularele sunt accesibile doar cu o adresa de tip my.fmi.unibuc.ro sau adresa de gmail!