Confirmarea locurilor admitere Master iulie 2021

Confirmarea locurilor la buget

• Toți candidații care confirmă locuri la buget vor depune dosarul fizic complet.
  • Programul confirmarilor: 26-27.07: orele 9:00 – 16:00; 28.07: orele 9.00-14.00.

Confirmarea locurilor la taxă

• Candidaţii care doresc să confirme un loc cu taxă pot confirma prin depunerea dosarului fizic sau pot trimite un email pe adresa master_confirmari_taxa@fmi.unibuc.ro , respectând următoarele cerinţe:
    • adresa de email folosita pentru confirmare să fie cea cu care s-au înscris în aplicaţia de admitere a FMI;
    • să conţină numele complet și numărul dosarului de înscriere;
    • să conţină numarul tranzactiei prin care s-a efectuat plata online la  adresa  https://po.unibuc.ro/studiu_master.php sau să ataşeze chitanţa de plată a taxei de confirmare a locului (detalii in metodologie, capitolul “Taxe”);
    • să conțină subiectul (titlul) “Confirmare Taxa Master Nr_Dosar”;
    • să conțină atașată adeverința de confirmare a opțiunilor (semnați în căsuța corespunzătoare opțiunii confirmate) semnată și datată.
  • Termen limita pentru trimiterea emailului de confirmare: 28.07.2021, ora 14.00
  • Taxa de confirmare a locului se poate plăti:
    • a) online, la adresa https://po.unibuc.ro/studiu_master.php
    • b) prin transfer bancar în contul deschis de Universitatea din București (cod fiscal 4505502) la Banca Comercială Română sector 5, Cod IBAN RO75RNCB0076010452620316, pentru Masterele cu frecvență,
    • c) prin transfer bancar în contul deschis de Universitatea din București (cod fiscal 4505502) la Banca Comercială Română sector 5, Cod IBAN: RO65RNCB0076010452620108, pentru Masterul Baze de date și tehnologii software IFR.
  • Suma de 800 RON reprezintă un avans din taxa de școlarizare pentru anul universitar 2021-2022.
  • Candidații care vor sa urmeze doua programe SIMULTAN trebuie să plătească taxa de confirmare a locului pentru fiecare dintre acestea, să ataşeze chitanţa(-ele) si să semneze pe adeverința de confirmare opțiunea respectivă.

Etichete:
EnglishRomanian