Anul I – cereri de repartizare în aceeași grupă

Candidații declarați admiși la toate domeniile de licență, învățământ cu frecvență, pot depune cereri pentru a fi repartizați în aceeași grupă cu maxim doi colegi, admiși la același domeniu de licență. Cererea comună, semnată de toti solicitanții, va fi trimisă în format electronic dnei. prodecan Anca Dobrovăț pe adresa anca.dobrovat@fmi.unibuc.ro până la data de 20.09.2020. Emailul trebuie să fie trimis de catre unul din solicitanți, cu ceilalți in cc (folosind adresele de înscriere în aplicație) și să aibă subiectul „Cerere de repartizare in aceeasi grupa”. Cererile depuse de un grup format din mai mult de trei studenti vor fi respinse automat. Un student poate sa facă parte numai dintr-un singur grup.