Admitere licență IF – depunere dosar fizic 21-24.09

În perioada 21-24 septembrie 2020, orele 10.00-14.00, candidații admiși pe locuri cu taxă vor depune în facultate dosarul complet în formă fizică (fișele de înscriere vor fi printate în facultate, se vor semna contractele de studii și fișa de înscriere în anul universitar 2020-2021). Pentru motive bine justificate, candidații pot solicita amânarea depunerii dosarului fizic. Canidații care solicită această amânare trebuie să trimită pe adresa secretariat@fmi.unibuc.ro un email cu subiectul „Licenta – amanare depunere dosar fizic” o cerere semnată în care precizează motivul amânării și perioada în care pot veni pentru depunerea dosarului.

Candidații admiși la buget pot veni în aceeași perioadă pentru completarea dosarului fizic, dar vor avea această posibilitate și în luna octombrie. În momentul completării dosarului fizic, candidații vor semna contractul de studii și fișa de înscriere în anul universitar 2020-2021.