English Version

Optiuni orar sem. I (2008/2009)

In atentia Cadrelor Didactice

OPTIUNI pentru ORAR
Semestrul I, 2008-2009

Cadrele didactice sunt invitate sa-si prezinte optiunea pentru orar in una din variantele:

1. CLASICA. Cadrele didactice pot depune  in dosarul de la SECRETARIAT.  (biroul cu corespondenta, D-na Cristina Radu), o foaie de hartie foarte obisnuita in care sa mentioneze catedra, nume-prenume, denumirea cursului, tipul cursului (obligatoriu, optional, facultativ), anul/seria/grupa/semigrupa, interval zile, sala/laboratorul, eventual alte observatii.

2. VIRTUALA. Cadrele didactice pot trimite optiunea de orar la adresa de e-mail

orarfmi.unibuc.ro

mesajul continand catedra, nume-prenume, denumirea cursului, tipul cursului (obligatoriu, optional, facultativ), anul/seria/grupa/semigrupa, interval zile, sala/laboratorul, eventual alte observatii.

Perseverand in dorinta de a realiza un orar ergonomic, atat pentru cadrele didactice cat si pentru studenti, rugam ca intervalul orar sa fie precizat NUMAI prin:
- dimineata sau
- dupa-masa.

Optiunile pentru ORAR se primesc pana in data de 20 septembrie 2008.

Pentru evitarea situatiilor confuze vor fi luate in considerare numai mesajele sosite de la adresele de e-mail ale cadrelor didactice aflate in lista pentru mass-mail.

2002 - 2015 -- Facultatea de Matematica si Informatica, Universitatea din Bucuresti
Str. Academiei nr. 14, sector 1, C.P. 010014, Bucuresti, Romania
Tel: (4-021) 314 2863, Fax: (4-021) 315 6990, secretariat  fmi.unibuc.ro