English Version

Optiuni orar sem. II (2007/2008)

In atentia Cadrelor Didactice

OPTIUNI pentru ORAR
Semestrul II, 2007-2008

1. Cadrele didactice sunt invitate sa-si depuna optiunea pentru orar  in dosarul de la SECRETARIAT.

Pe o foaie de hartie obisnuita, cadrele didactice sunt rugate sa mentioneze catedra, nume-prenume, denumirea cursului, tipul cursului (obligatoriu, optional, facultativ), anul/seria/grupa/semigrupa, interval zile, sala/laboratorul, eventual alte observatii.

2. Optiunile cadrelor didactice pot fi trimise si pe adresa de e-mail

orarfmi.unibuc.ro

cu mentiunea ca e-mailul sa contina catedra, nume-prenume, denumirea cursului, tipul cursului (obligatoriu, optional, facultativ), anul/seria/grupa/semigrupa, interval zile, sala/laboratorul, eventual alte observatii.

Pentru realizarea unui orar ergonomic, atat pentru cadrele didactice cat si pentru studenti, rugam ca intervalul orar sa fie precizat NUMAI prin:
- dimineata (definind intervalul 8-14) sau
- dupa-masa (definind intervalul 14-20).

Obtiunile pentru ORAR se primesc pana in data de 1 Februarie 2008.

Pentru evitarea situatiilor confuze vor fi luate in considerare numai mesajele sosite de la adresele de e-mail ale cadrelor didactice aflate in lista pentru mass-mail.

2002 - 2015 -- Facultatea de Matematica si Informatica, Universitatea din Bucuresti
Str. Academiei nr. 14, sector 1, C.P. 010014, Bucuresti, Romania
Tel: (4-021) 314 2863, Fax: (4-021) 315 6990, secretariat  fmi.unibuc.ro