Microsoft Student Partners

Echipa MSP

Acesta este blogul echipei Microsoft Student Partners din Facultatea de Matematică şi Informatică a Universităţii Bucureşti.

Componenţa echipei :

- Simona-Manuela Cojocea [Team Leader] : simona.cojocea@studentpartner.com

- Adrian Zailic [Windows 8, Windows Phone 8]: adrian.zailic@studentpartner.com

- Daniel Nedelcu [IT PRO, Private Cloud] : daniel.nedelcu@studentpartner.com

- Maria Stoica [Azure, Windows 8]: maria.stoica@studentpartner.com

- Catalin Bursuc [Limbajul C#]:

- Ionuț Popescu [Windows Internals, Securitate] : ionut.popescu@studentpartner.com

- Loredana Albulescu [Marketing] : loredana.albulescu@studentpartner.com

- Andreea Postolache

- Bogdan Nechita [ASP .NET MVC, Windows Azure] : bogdan.nechita@studentpartner.com

- Mădălina Ingiovschi [Imagine Cup Coordinator] : madalina.ingiovschi@studentpartner.com

MSP Wannabe:

- Mihnea Axinte [ASP.NET MVC, ASP.NET WebForms]: mihnea.axinte@studentpartner.com

- Mihai Mandrescu

- Emanuel Scirlet

 

 

MSP Alumni :

Alexandra Stanca

Dan Mirică

Cristina Pantazi

Diana Ioniță

Radu-Mihail Obadă

Stefaniţă Cojocaru

Popularity: 6% [?]