Students to Business : Training-uri online
by Cristina Pantazi on Oct.29, 2009, under Students to Business
În aceasta toamnă Microsoft Students to Business oferă training-uri online săptămânale care introduc audiența în competențele tehnice ce sunt căutate de către industria software de azi.
În fiecare miercuri începând din 21 octombrie și până în 2 decembrie la ora 21:30 aceste webcast-uri vor fi transmise live pe site-ul internațional Microsoft Students to Business, accesibil la
În cazul în care ați ratat transmisiunea în direct, veți putea accesa înregistrarea training-ului imediat după finalizarea acesteia! Fiecare training este compus dintr-o parte tehnică de 30 de minute și o parte dedicată competențelor soft – tot de 30 de minute.
Pentru a participa trebuie să vă înregistrați pe
înainte de începerea training-ului.
Următorul training va fi ținut în data de 4 noiembrie la ora 21:30 și va dura până la 22:30. În cadrul acestuia se va discuta despre Microsoft SharePoint, pe partea tehnică și despre competențe de comunicare, pe partea de soft-skills. Puteți participa la acest training sau să revedeți cele care au avut loc deja la adresa http://path.to/s2b-trainings.
Popularity: 18% [?]
